Се изнајмува куќа во Валандово
По Договор
18.02.2022 12:59

Валандово

Број на соби:

4

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1970

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Се изнајмува куќа во Валандово.
Куќата се издава цела, може и за група работници.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Marija
Потврден огласувач
078365075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам