1 / 1
Rabota
По Договор
06.11.2021 13:00

Охрид / Охрид

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Bellusso silver & pearls- Ohrid
Nasiot tim ima potreba od
Asistent za prodazba
Potrebna ni e:
Odgovorna
Ljubezna
Posvetena
Komunikativna licnost
Info: bellusso9@gmail.com
078230509

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
078230509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам