1 / 5
Black+decker perac za avtomobil
100 €
15.05.2022 23:37

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Black +decker
Nov, vo kutija, so garancija

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078244000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам