1 / 11
PEUGEOT 406 COUPE 3.0 V6 207KS
3 €
07.01.2023 09:57

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

406

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

152 kw / 207 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e perfektna maximalna oprema registrirana cela godina smenet rebrst kais komplet i smeneto maslo vo avtomatski menuvac pred 5000km . Kolata e registrirana so ZELEN KARTON do 12.12.22

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SONY
Потврден огласувач
075 311 851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам