1 / 1
Pernicinja 45 x 45cm od Struzanka, novi
120 МКД
17.03.2022 21:04

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат внатрешни перничиња со големина 45 х 45cm. Меко и удобно полнење. Купени од Стружанка.
Никогаш не се употребувани.
Има повеќе парчиња.

Термини за пребарување: перничиња pernicinja pernicina pernici перници

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Перници

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075472767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам