1 / 7
Se prodava kukja nad kasarnata
1 €
17.07.2021 12:19

Кичево

Број на соби:

6

Квадратура:

84 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

348 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Se prodava kukja so 432m2 povrsina. Kukjata se naogja zad kasarnata kaj stovaristeto Divos. Kukjata e so 2 ploci i e vo mirna naselba za ziveenje.Cena po dogovor.
Povekje informacii na
070318320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kuka vo strog centar

220 €

Se prodava kukja vo Pashino

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам