1 / 6
КОЛИЧКА ЗА ДЕЦА
По Договор
12.11.2022 11:38

Битола / Битола

ИСПРАВНА КОЛИЧКА ЗА ДЕЦА НА 3 НИВОА НА СПУШТАЊЕ ЗАСИТЕ ВОЗДРАСТИ СО ЗИМСКА ПРЕКРИВКА И ТОРБИЦА КАКО НОВА !
И ПОДАРОК ТАНСПОРТЕР МОЖИ ДА СЕ КОРИСТИ КАКО СЕДИШТЕ ЗА ВО КОЛА ДО 6 МЕСЕЦИ

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

bitola
Потврден огласувач
078225816
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам