1 / 5
BMW E60 535D 2005
7.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 11:56

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

535

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 535D OD OPREMA POSEDUVA

-GOLEMA NAVIGACIJA
-KLIMATRONIK
-HEAD UP DISPLAY
-ELEKTRICEN VOLAN
-DYNAMIC DRIVE
-SPUSTENA SUSPENZIJA ILI SPORTSKA
-SIBER
-PARKING SENZORI
ZA POVEKE INFO VO PORAKA ILI NA 074233144 ZA ZAMENA CENATA E DRUGA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zarko
Потврден огласувач
071210153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам