1 / 7
BUBA KABRIOLET
9 €
10.09.2022 22:01

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Beetle

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Za poveke info 070 212 914
Se prodava oldtajmer Buba cabrio 1976 godina. Vtor gazda, kompletno restavrirana so originalni delovi od Germanija. Nova farba so originalnata fabricka boja i kompletno nov enterier. Samo seriozno zainteresirani!

За повеќе инфо 070 212 914
Се продава олдтајмер Буба кабрио 1976 година. Втор газда, комплетно реставрирана со оригинални делови, Нова фарба со оригинална фабричка боја и нов ентериер.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

None
Потврден огласувач
070212914
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам