1 / 4
БЛАНКЕРИЦА ЗА ЖИЦИ НОВА
500 МКД
10.05.2023 08:38

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Продавам нова мини бланкерица за жици. Може да бланкира различна дебелина на жици. Испробана е на жици со дебелина од 0.13 до 4 mm2

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
075751479
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам