1 / 12
Opel Astra GTC 1.3 CDTi, 2008 god.
По Договор
22.07.2021 14:13

Карпош / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Astra GTC 1.3 CDTi
66kw/90ks
2008 godina

Astrata e vo TOP sostojba !
Garancija na KM !
220.000 km !

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.beatauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Volkswagen Polo 1.6 TDI,2011 god.

0 €

Nissan QASHQAI 1.5 dCi, 2009 god.

70229000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам