1 / 11
Opel Astra 1.4,2008 god
70.229.000 €
Денес 09:41

Карпош / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Astra 1.4 benzin
66kw/90ks
2008 godina

Astrata e vo odlicna sostojba, registrirana do 29.10.2021 i servisiran pred 1000 km !

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Seat Altea 1.6 TDI, 2011 god.

5999 €

Bmw 520 D, 2007 god.

70229000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам