1 / 9
Volkswagen POLO 1.4 TDI,UNITED, 2009 god.
3.850 €
Денес 09:41

Карпош / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Volkswagen POLO 1.4 TDI
59kw/80ks
2009 godina

Top sostojba !!!
United nivo na oprema !!!
Novi gumi !!!
Redovno servisirana so servisna kniska !!!

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Volkswagen Passat 2.0 TDI 140ks,2013 god.

0 €

Audi A3 1.6 TDI, S-tronic, 2015 god.

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам