1 / 1
𝙎𝙃𝘼𝙍𝙆𝙊𝙊𝙉 𝙑𝙂6-𝙒 𝙍𝙂𝘽
3.290 МКД
04.06.2021 12:35

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 𝙎𝙃𝘼𝙍𝙆𝙊𝙊𝙉 𝙑𝙂6-𝙒 𝙍𝙂𝘽

✅Midi Tower VG6-W RGB ATX се издвојува поради својот ретро-футуристички преден панел и компактен дизајн кој е замислен за гејмерите кои се свесни за цени со системи за ладење во воздух.
✅Така, веќе се претходно инсталирани три адресирани 120 mm RGB LED вентилатори, кои не само што обезбедуваат разнобојни светла зад акрилните прозорци на предниот и страничниот панел, туку обезбедуваат и проток на воздух без проблеми.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Безжично ГЛУВЧЕ - 2.4G (G11-760N)

700 МКД

Serviz za Kompjuteri

300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам