Чешка фирма вработува шофери со Ц+Е
1 €
19.06.2021 13:00

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Ceska firma bara vozaci so C+E kategorija so profesionalno iskustvo najmalku 2 godini za rabota vo EU.Dobri uslovi, redovna I dobra plata, novi vozila, dolgi trasi. Socijalno I zdravstveno osiguruvanje.Vo predvid doagjaat kandidati so EU ili so MK dokumenti. So MK dokumenti firmata pomaga vo obezbeduvanje

Ceska rabotna viza.Kontakt telefon; + 38978337635

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Aneta
Потврден огласувач
077981265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам