1 / 5
Се продава Стан во Битола
38.500 €
Цената е фиксна
04.06.2021 14:37

Битола / Битола

Број на соби:

2

Квадратура:

51 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Игњат Атанасовски бр.23/6

Се продава солиден стан во мирна населба во Битола со вкупна квадратура од 51м2 и подрум 6м2

Контакт тел: 076/510-270

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
071265572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам