1 / 3
Kozna jakna i kozni pantaloni
1.800 МКД
26.05.2022 12:02

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

XXL

Боја:

Црна

Се продаваат:

- Кожни панталони (големина на струк според димензијата на сликата) 1800 денари
Дебела, квалитетна кожа. Малку носени, без оштетувања.

- ПРОДАДЕНА! Машка кожна јакна, голем број. 3500 денари

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075472767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам