1 / 12
ЕДИНСТВЕН НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО
1 €
22.01.2023 12:52

Охрид / Охрид

Квадратура:

18000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава атрактивен Бизнис плац за кампување,наменет за бунгалови од 18 000 м2 на Охридско езеро, на самиот брег со прекрасна плажа.Голем и уникатен плац во правоаголна форма,сместен во мирна и тивка околина во туристичката населба Љубаништа Oхрид.


Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

LJUPCO
Потврден огласувач
071397737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам