1 / 11
Volkswagen Passat 1.6 TDI, 2012 god.
По Договор
22.07.2021 14:11

Карпош / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Volkswagen Passat 1.6 TDI
77kw/105ks
2012 godina

*Highline nivo na oprema !!!
*Servisna kniska !!!
*TOP sostojba !!!

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industrisk Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Volkswagen POLO 1.4 TDI,UNITED, 2009 god.

3850 €

Ssang Yong Actyon Sport 4WD, 2008 god

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам