1 / 12
KIA Magentis - Може и замена за помал автомобил
2.200 €
Цената не е фиксна
31.08.2021 17:49

Демир Хисар

Марка:

Kia

Модел:

Magentis

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Се продава KIA MAGENTIS, 2003 година, бензин, 2000 кубици, со 185 000 реални километри.

Автомобилот е регистриран до МАРТ 2022 година. Поседува 4 нови гуми и два оригинални клучеви, електрика на прозорци, електрика на ретровизори.

Автомобилот е перфектно зачуван, како нов, домаќински одржуван. Фантастична лимузина со екстра комоција при вожња.

Можна е замена за помал автомобил, како за почетник возач.

--------------------------------------------------------
Информации САМО на телефонот :
076 - 587 - 011
--------------------------------------------------------
Информации САМО на телефонот :
076 - 587 - 011
--------------------------------------------------------
Информации САМО на телефонот :
076 - 587 - 011
--------------------------------------------------------
Информации САМО на телефонот :
076 - 587 - 011
--------------------------------------------------------
Информации САМО на телефонот :
076 - 587 - 011
--------------------------------------------------------
Информации САМО на телефонот :
076 - 587 - 011

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Илија
Потврден огласувач
078424678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам