1 / 6
Издавам стан блиску до центар на Струга
160 €
Цената не е фиксна
05.06.2021 09:38

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ул Пролетерски Бригади

Станот е на 4ти спрат (60 m2) во зградата наспроти Селската автобуска кај Балкопром маркет.

Станот е со западна ориентација, има 2 тераси кои гледаат кон мирната страна без бучава од главната улица.

Се издава на долг рок, за семејно живеење.
За дополнителни детали слободно јавете се!

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Jovan
Потврден огласувач
078347345
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам