1 / 11
Изнајмувам стан во Тафталиџе 1
350 €
05.06.2021 10:26

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

67 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Варшавска 4/1-17

Изнајмувам стан во Тафталиџе 1, во близина на гимназијата „Георги Димитров“. Погоден за деловен простор или за живеење. Станот е со две спални, дневна соба, кујна, две купатила и тераса.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Вросија
Потврден огласувач
075314103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам