VRABOTUVAME UGOSTITELSKI RABOTNICI
18.000 МКД
Цената не е фиксна
02.04.2022 08:41

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Kongresen centar Ohrid, Dolno Konjsko, ima potreba od ugostitelski rabotnici, i toa:
1.Gotvac
2.Pomosnik gotvac
3.Kelner
4.Shanker
5.Higienicar
6.Sobarka
7.Sadomijac

Minimalna Plata 18.000 denari, vo zavisnost od rabotnata pozicija
Platen prevoz
Obezbedena hrana (2 pati na den)
Plateni visok saati
Ve molam povici od 09:00 do 15:00 casot

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
078362713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам