1 / 4
Fiat traktor
1 €
22.12.2021 12:52

Виница / Виница

Traktor Fiat om ispraven ekstra hidraulicen volan i trinca mala 150sm inf 077 500 281 tose

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
072567105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам