1 / 5
Prodavam Soundbar Daymond
80 €
21.11.2022 11:11

Аеродром / Скопје

Sistem soundbar ispraven socuvan prikljucok za ipod komplet so dalinsko 80€

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Soundbar

Се продава од:

vladimir
Потврден огласувач
075522020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам