1 / 4
Sony STR-DB780 surround receiver 5x100w
170 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.11.2022 19:01

Куманово / Куманово

Sony STR-DB780 saraund risiver 5x100w na 8oma donesen od Avstrija vo perfektna sostojba.Sekade ocenet so 5 zvezdi.
https://www.hifiengine.com/manual_library/sony/str-db780.shtml

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
070/526576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам