1 / 12
Se izdavat apartmani vo Star Dojran
1 МКД
23.03.2023 17:46

Дојран / Гевгелија

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2013

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Star Dojran

Se izdavat apartmani vo Star Dojran.
Site apartmani se so sopstvena kujna wc i terasa.
Za site gosti ima parking.
Rezervacii na broj 075 499 580

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Riste
Marsal Tito br 182
Потврден огласувач
075499580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам