1 / 7
BEZICEN TELEFON SO DOMET 30km
3.500 МКД
02.11.2021 07:35

Штип / Штип

Марка:

Друга марка

Модел:

Nokia

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Bezicen fiksen tel.so domet 30 km.
Koristi fiksna linija a funkcionira kako mobilen
NOV

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078474116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам