1 / 1
Se prodava niva
5 €
21.11.2022 13:46

Богданци / Гевгелија

Квадратура:

6641 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavat nivi na raskrsnica kaj Simov Bogdanci

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Kostadin
Потврден огласувач
077977222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам