1 / 7
Gilera Nexus 500cc
1.800 €
05.06.2021 20:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

Gilera

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Nexus

Километри:

30000

Se prodava Gilera Nexus 500cc.
Ima 33000 pominati, motorot e vo top sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078285800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам