Цевки, Сенозбирачка, Косачка и Плугови - Cevki, Senozbiracka
1 МКД
05.06.2021 20:19

Неготино / Неготино

Цевки ф-90 алуминиумски за наводнување, 50 парчина
сенозбирачка-сонце
косачка странична за два реда
плугови 5 и 7 браздни

cevki f-90 aluminiumski za navodnuvanje, 50 parcina
senozbiracka-sonce
kosacka stranicna za dva reda
plugovi pet i sedum brazdni

078 420 830 - Blagoja
selo Palikura

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

KIRE
Потврден огласувач
070763626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам