1 / 12
Germanski Anker rad 26
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.05.2022 09:41

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Odrzuvan ,ispraven i servisiran ,zdrav velosiped.
Cena po dogovor

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
070394823
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам