1 / 5
Se prodava niva
6 €
22.09.2022 22:39

Богданци / Гевгелија

Квадратура:

7800 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva na asfalten pat
Povrsina 7800 m2
Na samiot pat kon selo Gjavoto

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kostadin
Потврден огласувач
077977222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам