1 / 8
Aluminski bandasi 5x114.3 16ki Nissan Qashqai so gumi
300 €
Цената е фиксна
03.08.2021 09:03

Велес / Велес

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

6.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

114

Ширина на гума:

215

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

16

Se prodavaat aluminski bandasi 5x114.3 16ki so gumi 215 65 16 M+S Semperit.. moze i so letni gumi koj saka.. izvadeni od Nissan QASHQAI .. moze Nissan X Trail .. Toyota Rav 4 i drugo... Bandasite se staklo kako novi original ..
Cena: 300 evra
Moze zamena za mobilen
071682777

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам