1 / 2
Rezervna guma - Fiat Punto 135/80/R14
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.12.2021 18:41

Битола / Битола

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

14

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

135

Висина на гума:

80

Дијаметар на гума:

14

Rezervna guma - Fiat Punto 135/80/R14
Nova

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
071509199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам