1 / 5
Peugeot 206 sedan
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.07.2021 20:30

Валандово

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2009

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prv sopstvenik

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Asparuh
Потврден огласувач
071237334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам