1 / 1
Se prodava niva na samiot pat
3.500 €
21.11.2022 13:47

Богданци / Гевгелија

Квадратура:

667 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva na samiot pat za gjavoto
667 m2 KP br 2247 KO Gjavoto

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kostadin
Потврден огласувач
077977222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам