1 / 6
GLISER DIZEL 130KS MOZE ZAMENA ZA AVTOMOBIL
6.500 €
06.06.2021 19:31

Кавадарци / Кавадарци

Volvo gliser so vnatresen dizel motor 6m dolzina 5 sedista +kabina so separe 4 sedista frizider i...moze zamana za avtomobil ili gip130ks

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
071250296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам