1 / 4
Iveco 5
По Договор
08.08.2022 16:10

Штип / Штип

Vo odlicna sostojba, registriran do 09.2022 god so komplet novi gumi.Samo vlekacot. Podetalni informacii na 078/210:173, ako ne e dostapen moze i na viber. Moze i zamena za kolata do taa vrednost

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Стан
Потврден огласувач
070319797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам