1 / 4
MAN TGA
1 €
Цената не е фиксна
06.06.2021 22:51

Кавадарци / Кавадарци

MAN TGA 18.390
2006 GOD.
TEZINA: 6550
KIPER SISTEM
CENA PO DOGOVOR

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Влатко
Потврден огласувач
38975648332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам