1 / 3
Huawei Ascend Y300
По Договор
06.06.2021 23:05

Охрид / Охрид

Марка:

Huawei

Модел:

Ascend Y300

Боја:

Black

Интерна меморија:

4 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Мобилниот е во одлична состојба, користен неколку месеци. Цена по договор

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078861189
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам