1 / 2
Socuvan Radijator so se ventil za vozduh
4.200 МКД
Цената не е фиксна
07.06.2021 00:10

Струга / Струга

4200 den radijator golem so se ventil protiv vozduh

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Радијатори

Се продава од:

n r
Потврден огласувач
076860800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам