1 / 1
Lozje
1 €
Цената не е фиксна
07.06.2021 09:56

Виница / Виница

Квадратура:

50 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava lozje vo blizina na deponija vo s. Leski, poveke informacii na tel 070/211-013

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
070676828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам