1 / 10
Се изнајмува прекрасен трособен стан
По Договор
16.06.2021 23:24

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

66 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Се изнајмува прекрасен трособен стан
Предност има деловен простор.
Станот е во зградата на Настел-Карпош.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Biljana
Потврден огласувач
070367645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам