1 / 9
Se prodava kuka
35.000 €
Цената не е фиксна
13.07.2022 11:30

Штип / Штип

Број на соби:

2,5

Квадратура:

55 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

101 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Тодор Коларов

Шифра:PP1059
Се продава куќа на одлична локација во Центар на Штип.Куќата е лоцирана на Тодор Коларов бр.44 и е со вкупна површина од 55m², целиот плац е со површина од 101m².Внатрешноста содржи дневна со трпезарија и кујна, една спална соба и купатило.Куќата се продава целосно уредена и реновирана, има вградено ролертни, целосно опремена кујна, блиндор врата, реновирано купатило, кое располага со нова водоводна линија.Локациски, куќата е на 5 мин од Плоштад Слобода во Штип и центарот на градот.

Цена за куќата е 35000 евра!

https://tvojdom.mk/.../%d1%81%d0%b5-%d0%bf%d1%80%d0%be.../
тел.за контакт:074230500
email:tvojdom20@gmail.com
www.tvojdom.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Твој Дом-Агенција за недвижности
Ванчо Прќе 121
Потврден огласувач
074230500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам