1 / 9
Luksuzen stan vo strog centar na Tetovo
129.000 €
08.02.2023 08:41

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Друго

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Se prodava luksuzen stan vo strog centar na Tetovo.

Stanot ima vkupna površina od 100 m2.

Vo taa kvadratura stanot gi ima slednite prostorii : dnevna soba, kujna, trpezarija, 3 spalni, 2 toaleti, balkon, hodnik i ostava.

Stanot e kompletno renoviran i luksuzno opremen, se naoǵa na 6ti kat vo zgrada so lift.

Vo sklop na stanot odat podrum i parking mesto.

Lociran e pozadi Trgovskiot centar na Tetovo.

Cena: 129 000 evra.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 02-82/21

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

MILOSHEVSKI - STAN OD 81m2 VO OHRID (centralno podracje)

83000 €

🚪Se prodava namesten stan vo Ohrid vo naselba Rača

46000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам