1 / 12
Dresovi za velosiped specialized cannondale. Blanchi
2.500 МКД
08.12.2021 10:11

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Dresovi novi
Specialized Novi so dolgi Goren I dolen dres xl. 2500 den
Specialized novi goren i dolen dres kratki L. M.
2100 den
Dres Bianchi Nov so kratki dolen I Goren dres xxl.. 2100den


Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Delovi oprema za velosipedi

1000 МКД

VELOSIPEDI MTB

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам