1 / 1
CITY LOGISTIC GROUP BARA RABOTNICI ZA OBEZBEDUVANJE
По Договор
31.10.2022 14:03

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Безбедност и заштита

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Renomirana agencija za obezbeduvanje City Logistic Group, poradi zgolemen obem na rabota go prosiruva svojot tim. Vrabotuvame rabotnici za obezbeduvanje isklucivo so licenca ( izdadena od komora na R.M. ) za fizicko obezbeduvanje i monitoring. Agencijata nudi redovna solidna plata i odlicni uslovi za rabota.
Poveke informacii na tel: 078 / 605 - 878 Stefan

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078605878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам