1 / 8
Итно се продава куќа во строг центар на Штип
150.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.01.2022 09:11

Штип / Штип

Број на соби:

15

Квадратура:

384 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

140 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2000

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

29 Ноември бр.6 а, Штип

Итно се продава куќа во строг центар на Штип, во близина на зграда Промаја и музичкото училиште.
Куќата има две гаражи, со два влеза и е редовно одржувана. За сериозни муштерии договор на лице место.
Зага 076 464 756
Ристо 076 464736

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ристо
Потврден огласувач
076464736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам