1 / 5
Aprilia Leonardo
850 €
Цената не е фиксна
07.06.2021 13:45

Гостивар / Гостивар

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2000

Модел:

Leonardo 125cc art

Километри:

30000

Se prodava aprilia leonardo 125cc so mk dokumenti vo top sostojba besprekorno raboti imam duplo delovi se odi komplet znaci 2 motora se prodava poradi kupena druga novi gumi novi pakni za kocnici cilindri novi staveni motor top akulmator nov sve sto moze sve e novo rolni variator kais nematebda vlozite nisto

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам